KALİTE POLİTİKAMIZ

ERTUĞRUL ALA DEMİR ÇELİK LTD ŞTİ'nin KALİTE POLİTİKASI, aşağıdaki temel prensipler ekseni üzerine oturtulmuştur:

Üst Yönetim liderliğinde tüm çalısanların katılımı ile aidiyet duygusunun, takım ruhu felsefesi ve bilincinin, topyekün gelişmeye olan inancın ve birlikteliğin benimsenmesi,

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve bunun sürekliliğinin sağlanması için çalışılması,

En üst düzeyde rekabet edebilecek ürün ve hizmet kalitesinin sağlanması ve bunun istikrarla sürdürülmesi,

Firmanın geleceği ve başarısının, Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirme ve gelişme ile etkinliğinin arttırılması yoluyla sağlanabileceğine olan inanç ve bu yönde en üst düzeyde çaba gösterilmesi.

HAKKIMIZDA

ERTUĞRUL ALA DEMİR ÇELİK LTD ŞTİ

30 yılı aşkın tecrübesi, genç ve dinamik uzman kadrosu, kaliteli hizmeti ile sürekli ürün kalitesini iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan,

Uluslararası standartlara uygun yüksek kalitede gemi sacı, hollanda profili, lama demiri, köşebent demiri, NPU, NPI, kutu profili, baklavalı sac, IPE, H profil, HEB profil, borular, demir levha sacları, DKP sacları satışa sunan bir şirkettir.

Hedefimiz tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile varlığımızı sürdürmektir.

1984 yılında Pendik'te bugünkü 2 dönüm kapalı işyerimizde gemi sacı, hollanda profili, lama demiri, köşebent demiri, NPU, NPI, kutu profili, baklavalı sac, IPE, H profil, HEB profil, borular, demir levha sacları, DKP saclar gibi zengin ürün çeşitlerimizle hizmet vermektedir.

Yurdışından proje bazında istenilen ebat ve özel kalitede sertfikalı gemi sacı temin etmekteyiz. Ayrıca Ereğli Demir Çelik Fabrikaları bayiliğini bulundurmakta olup direkt siz değerli müsterilemizin hizmetine sunmaktayız

Grup şirketimiz olan Raspa-tek Gemi Teknoloji Metal Ticaret Ltd.Şti. Karadeniz Ereğli de 10 dönüm kapalı alan içinde kumlama ve boyama hizmeti vermektedir. Ayrıca İstanbul Tuzla da kumlama ve boyama faaliyetine devam etmekteyiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ERTUĞRUL ALA DEMİR ÇELİK LTD.ŞTİ.

Ankara Asfaltı Üzeri Kemikli Dere Mevkii Kainat Sok. No:5 ALPAYHAN GÜZELYALI - PENDİK/İSTANBUL
TEL 1: +90 216 493 90 95;
TEL 2: +90 216 493 50 29;
FAX: +90 216 392 16 50
E-mail: info@alademir.com
Ticaret Odası Sicil No: 567587 / 515169